Stoelting'in Anestezi Pratiğinde Farmakoloji Ve Fizyoloji El Kitabı

Stoelting'in Anestezi Pratiğinde Farmakoloji Ve Fizyoloji El Kitabı
Stoelting’in Anestezi Pratiğinde Farmakoloji ve Fizyolojisi El Kitabı anestezi uygulaması sırasında kullanılan ilaçların farmakolojisi ve anestezinin oluşturduğu fizyolojik yanıtlar ile ilgili hızlı ve doğru bir bilgi kaynağı sağlamayı amaçlamaktadır. Anestezi pratiğinde fizyoloji ve farmakoloji temel bilgileri olmazlar arasındadır. Sistemlerin fizyolojisi ve kullanılan ilaçların sistemler üzerine etkileri kapsamlı bir şekilde bilinmeden tam ve güvenli ve bir anestezi uygulamasından bahsedilemez. Stoelting’in Anestezi Pratiğinde Farmakoloji ve Fizyolojisi El Kitabı bu bilgileri kapsamlı olarak okuyuculara sunmaktadır. Kitaptaki bilgilerin, anestezi pratiğinde kendimizi daha güvende hissettireceğini umuyoruz. Kısa, okunması kolay, değişik klinik ve akademik durumlarda etkin kullanım sağlama ve güncel ilaç seçimi ve doz rehberlerini okuyuculara sunmaktadır.
Kitap Detay Bilgileri
Basım Yılı 2018
Sayfa Sayısı 832
Kitap Dili Türkçe
Yazar Editör Robert T.Stoelting
Çeviri Prof.Dr.Ömer Kurtipek, Doç.Dr.Mustafa Arslan

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 92,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Stoelting'in Anestezi Pratiğinde Farmakoloji Ve Fizyoloji El Kitabı, 9786052396445, Akademisyen Kitabevi, Stoelting, Prof.Dr.Ömer Kurtipek, Doç.Dr.Mustafa Arslan, Anestezi Pratiğinde Farmakoloji Ve Fizyoloji El Kitabı, Anestezi Pratiği, Farmakoloji Ve Fizyoloji El Kitabı, Farmakoloji El Kitabı, Fizyoloji El Kitabı, anesteziyoloji kitapları, Sağlık kitapları, sağlık, tıp, tıp kitapları, İngilizce tıp kitapları, english medical books, ankara nobel tıp, izmir nobel tıp, krc başkent tıp, alisverisegel.com, yayinevinden.com, izmirnobel.com, krcbaskent.com, ankaranobel.com, nobeltipkitaplari.com, istanbulnobel.com, İstanbul Nobel Tıp Kitapları