Klinik Farmakoloji Mizahi Biçimde Basitleştirilmiş

Klinik Farmakoloji Mizahi Biçimde Basitleştirilmiş

James Olson’un «Mizahi Biçimde Basitleştirilmiş Klinik Farmakoloji» kitabı en hızlı bir şekilde farmakolojik bilgileri gözden geçirme özelliği taşıması, konuyla ilgili mekanizmaların sade ve şematik bir şekilde anlatılması kitabı öne çıkarıyor. Tıp, Diş Hekimliği, Hemşirelik ve Sağlık Bilimleri Fakültelerindeki öğrencilerin Farmakoloji öğrenimi için oldukça yararlı bir kaynak.

Kitap Detay Bilgileri
ISBN 9786058383531
Basım Yılı 3/2018
Baskı sayısı 1
Sayfa Sayısı 1 Cilt / 178 Sayfa
Kitap Dili Türkçe
Yazar Editör Doç. Dr. Oğuz Mutlu, Doç. Dr. Özlem Özkan, Prof. Dr. Bekir Faruk Erden, Olson

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 30,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Klinik Farmakoloji Mizahi Biçimde Basitleştirilmiş, Nobel Tıp Kitabevleri, Marmara Nobeltıp Kitabevleri, 9786058383531, Doç. Dr. Oğuz Mutlu, Doç. Dr. Özlem Özkan, Prof. Dr. Bekir Faruk Erden, Olson, Klinik Farmakoloji, farmakoloji kitapları, Sağlık kitapları, sağlık, tıp, tıp kitapları, ankara nobel tıp, izmir nobel tıp, krc başkent tıp, alisverisegel.com, yayinevinden.com, izmirnobel.com, krcbaskent.com, ankaranobel.com, nobeltipkitaplari.com, İstanbul Nobel Tıp Kitapları