Dudak Damak Yarıkları

Dudak Damak Yarıkları

Bu kitabın yazılmasının merkez noktası ve ana unsuru olan, 34 yıl Hacettepe’de ve seçtiğim bu meslekte beni hep ayakta tutan yarık dudak ve damaklı tüm hastalarıma bana olan güvenleri için, Prof. Dr. Figen Özgür’e bu konuya asistanlık yıllarından beri gösterdiği yakın ilgi ve katkıları için, geçmiş yılara ve şu andaki tüm asistan ve uzman arkadaşlarıma CL-CP konusuna ve hastalara verdikleri emekler için sonsuz teşekkürlerimi sunarken, özellikle bu kitabın yazılmasında katkısı olan herkesi candan kutlar, başarılarını devamını dilerim.

Prof. Dr. K. Güler GÜRSU


Kitap Detay Bilgileri
ISBN 9786055265199
Basım Yılı 2015
Baskı sayısı 2
Sayfa Sayısı 248
Kitap Dili Türkçe
Yazar Editör Prof.Dr.Fatma Figen ÖZGÜR
Ebat (cm) 21*28,5 cilt kapak renkli kuşe

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 125,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Dudak Damak Yarıkları, ankara nobel tıp, ankara nobel tıp Dudak - Damak Yarıkları, sağlık, tıp, Damak Yarıkları, Fatma Figen Özgür, Fatma Figen Özgür kitapları, Dudak Damak Yarıkları ankara nobel tıp, 9786055265199, Ankara Nobel Tıp Kitabevi, Sağlık kitapları, sağlık, tıp, tıp kitapları, İngilizce tıp kitapları, english medical books, ankara nobel tıp, izmir nobel tıp, krc başkent tıp, alisverisegel.com, yayinevinden.com, izmirnobel.com, krcbaskent.com, ankaranobel.com, nobeltipkitaplari.com, İstanbul Nobel Tıp Kitapları