Guyton Tıbbi Fizyoloji Cep Kitabı

Guyton Tıbbi Fizyoloji Cep Kitabı

Bu kolay taşınabilir kaynak, Dünya'nın en beğenilen tıbbi fizyoloji kitaplarından biri olan Guyton ve Hall Tıbbi Fizyoloji Kitabının 12. baskısının önemli başlık ve kavramlarını hızlı biçimde kullanabileceğiniz ve göz atabileceğiniz biçimde sizlere sunuyor. Tıp öğrenirken gereksindiğiniz bütün fizyolojik veri ve ilkeler bu kitapta cebinizi sığacak biçimde açık, özet biçimde yer alıyor, gerek duyduğunuz der an erişebilirsiniz.

Kitap Detay Bilgileri
ISBN 9786053350330
Basım Yılı 05/2014
Baskı sayısı 12
Sayfa Sayısı 724
Kitap Dili Türkçe
Yazar Editör Prof. Dr. Zeynep Solakoğlu
Ebat (cm) 11*20 karton kapak renkli

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 100,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Guyton Tıbbi Fizyoloji, Nobel Tıp Kitabevi, 9786053350330, Sağlık kitapları, sağlık, tıp, tıp kitapları, İngilizce tıp kitapları, english medical books, ankara nobel tıp, izmir nobel tıp, krc başkent tıp, alisverisegel.com, yayinevinden.com, izmirnobel.com, krcbaskent.com, ankaranobel.com, nobeltipkitaplari.com, İstanbul Nobel Tıp Kitapları