Vaka Çalışmaları : Stahl Temel Psikofarmakoloji.

Vaka Çalışmaları : Stahl Temel Psikofarmakoloji.

Bu kitap, psikiyatrik bozukluklar üzerinde bir vaka çalışmaları serisidir, vakaların ilk değerlendirmeleri ve daha sonrasında nasıl göründükleri, tedaviye cevap olduğunda veya olmadığında hayatlarının nasıl olduğu, hatalar ve alınacak dersler ile öğrenilmesi gerekenler konusunda görüş sağlamak için üretilmiştir.

Kitap Detay Bilgileri
ISBN
Basım Yılı 2015
Baskı sayısı
Sayfa Sayısı 510
Kitap Dili türkçe
Yazar Editör Selçuk Kırlı

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 97,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Vaka Çalışmaları Stahl Temel Psikofarmakoloji. İstanbul Tıp Kitabevleri, 9786054949175, Stephan M. Stahl, Selçuk Kırlı, Vaka Çalışmaları, Stahl Temel Psikofarmakoloji, Temel Psikofarmakoloji, Psikofarmakoloji, psikoloji ve psikiyatri kitapları, pskikoloji kitapları, psikiyatri kitapları, Sağlık kitapları, sağlık, tıp, tıp kitapları, İngilizce tıp kitapları, english medical books, ankara nobel tıp, izmir nobel tıp, krc başkent tıp, alisverisegel.com, yayinevinden.com, izmirnobel.com, krcbaskent.com, ankaranobel.com, nobeltipkitaplari.com, istanbulnobel.com, İstanbul Nobel Tıp Kitapları