Stahl'ın Psikiyatride Kendini Değerlendirme Testi

Stahl'ın Psikiyatride Kendini Değerlendirme Testi

Profesör Stephen M. Stahl Nöropsikofarmakoloji alanında çalışanların çok iyi tanıdığı bir isim. Alana sunduğu eserler ülkemizde de nörobilim, nöroloji, psikiyatri, farmakoloji ve klinik psikoloji alanında çalışanlar için nöropsikiyatrik hastalıkların farmakoterapisi çerçevesinde çok değerli bilimsel referansları oluşturuyor.

Stahl’ın Psikiyatride Kendini Değerlendirme Testi başlığı ile Türkçeye çevirdiğimiz bu eser, hem güncel nöropsikofarmakolojinin hızlı bir tekrarına, hem de ilgilinin kendini sınamasına yardımcı oluyor. Kitap önemli bilgileri temel nörobilimin yanı sıra tüm nöropsikiyatrik hastaları kapsayacak şekilde çoktan seçmeli test soruları aracılığı ile veriyor. Bu okuyucuya pratik olduğu kadar, oldukça etkili ve kalıcı bir öğrenme olanağı sunuyor.

Çevirinin nöropsikofarmakoloji veya nöropsikiyatrik hastalıkların farmakoterapisi ile ilgilenenler için eğlenceli ve etkili bir kaynak olacağına inanıyoruz. Kitabı okuyuculara yararlı olması ve gözümüzden kaçan bazı hataların hoş görülmesi dileği ile kullanımınıza sunuyoruz. 

                                                                        Prof. Dr. İ. Tayfun UZBAY 

Kitap Detay Bilgileri
ISBN 9786054949663
Basım Yılı 2016
Baskı sayısı
Sayfa Sayısı 320
Kitap Dili türkçe
Yazar Editör Tayfun Uzbay

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 51,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Stahl'ın Psikiyatride Kendini Değerlendirme Testi, İstanbul Tıp Kitabevleri, 9786054949663, Stephen M. Stahl, Tayfun Uzbay, Psikiyatride Kendini Değerlendirme Testi, Kendini Değerlendirme Testi, psikiyatri ve psikoloji, psikiyatri, psikoloji, Sağlık kitapları, sağlık, tıp, tıp kitapları, İngilizce tıp kitapları, english medical books, ankara nobel tıp, izmir nobel tıp, krc başkent tıp, alisverisegel.com, yayinevinden.com, izmirnobel.com, krcbaskent.com, ankaranobel.com, nobeltipkitaplari.com, istanbulnobel.com, İstanbul Nobel Tıp Kitapları