Bilimsel Araştırma Yöntemleri ve Araştırma Etiği

Bilimsel Araştırma Yöntemleri ve Araştırma Etiği
Bilim tarihi, istatistik, araştırma etiği ve yöntemleri nedir? Çalışma raporunda neler bulunmalıdır? Lisans, Lisansüstü ve Doktora düzeyinde müfredatta yer alan bu derse, uygun olarak hazırlanarak sadeleştirilmiş ve okuyucuya sunulmuştur. Multidisipliner bir alan olan Adli Bilimlerde; tıp bilimleri, sosyal bilimler ve fen bilimlerinin birlikte eğitim gördüğü bir ortamda, çok yönlü düşünmeniz gerekmektedir.
 
Temel amaç bilimsel araştırma yöntemleri ve araştırma etiği alanında ilerlerken temel kavramların da öğrenilmesi açısından tarih-analiz-rapor ile harmanlanmış bir çalışma sizlere sunulmuştur. Kitabın, mesleki araştırma ve deneyimlerin yanı sıra bu konuda çalışma yapan araştırmacıların ders notları, özgün çalışmaları ve anlatımlarından da yararlanılarak kaynak bir kitap olması açısından yararlı olacağına inanılmaktadır.
Kitap Detay Bilgileri
ISBN 9786053353201
Basım Yılı 6/2017
Baskı sayısı 1
Sayfa Sayısı 200
Kitap Dili Türkçe
Yazar Editör Prof. Dr. Dursun Kırbaş, Dr. Filiz Ekim Çevik

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 30,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Bilimsel Araştırma Yöntemleri ve Araştırma Etiği, Prof. Dr. Dursun Kırbaş, Dr. Filiz Ekim Çevik, Nobel Tıp Kitabevleri, 9786053353201, anatomi kitapları, anatomi, bilimsel araştırma yöntemleri, araştırma etiği, Sağlık kitapları, sağlık, tıp, tıp kitapları, ankara nobel tıp, izmir nobel tıp, krc başkent tıp, alisverisegel.com, yayinevinden.com, izmirnobel.com, krcbaskent.com, ankaranobel.com, nobeltipkitaplari.com, İstanbul Nobel Tıp Kitapları