Yaşamın Sırrı İletişim CD li

Yaşamın Sırrı İletişim CD li
EDITÖRLERiN ÖN SÖZÜ
Bu kitabın yazılmasında en büyük kaynağımız siz meslektaşlarımız ve öğrencilerimiz oldu. Bu alanda ne kadar çeşitli ve farklı kaynak oluşturulabilirse kar saydık. İletişim denizi içinde bir damla olabilmeyi umut ettik. Uzun bir kuluçka döneminden sonra harekete geçme kararını aldık ve yola koyulduk, fikrimizi duyan arkadaşlar hemen bölümleri yazmak için hazır olduklarını söylemeleri üzerine harekete geçme zamanının geldiğine kanaat getirdik bir yıla yakın bir süreden sonra kitabımızı meslek alanımıza katmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Eksikleri, hataları yine sizlerin geri bildirimleriyle fark edip daha iyisini için elimizden geleni yapacağımıza inancımız sonsuzdur. Yeni bir kaynak kitabı alanımıza kazandırmak için büyük emek sarf eden bölüm yazarı arkadaşlarımıza teşekkürü borç biliriz. Amacımız kitabı bastırdıktan sonra bir kenara çekilmek değildir. Kitaplarımızı her daim yeni bilgiler ile donamış bir hale getirirken aralarına ihtiyaçlarımıza yönelik yenilerini de katmaktır. Bütün arzumuz bu kitabında diğer tüm meslektaşlarımız aracılığı ile alanımıza kazandırılmış olan kitaplar gibi meslek adaylarımız ve meslektaşlarımız başta olmak üzere tüm alanlara yararlı olmasıdır.
Editörler:                         Doç. Dr. Nermin GÜRHAN
                                        Prof. Dr. Ayşe OKANLI
Kitap Detay Bilgileri
ISBN 9786059215411
Basım Yılı 2017
Baskı sayısı 1.baskı
Sayfa Sayısı 420
Kitap Dili Türkçe
Yazar Editör Doç. Dr. Nermin GÜRHAN Prof. Dr. Ayşe OKANLI

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 50,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Yaşamın Sırrı İletişim, Yaşamın Sırrı İletişim CD li, Doç. Dr. Nermin GÜRHAN Prof. Dr. Ayşe OKANLI, ankara nobel tıp kitabevi, sağlık kitapları, tıp kitapları, iletişim kitapları, ankara nobel tıp, izmir nobel tıp, krc başkent tıp, 9786059215411, Ankara Nobel Tıp Kitabevi, Sağlık kitapları, sağlık, tıp, tıp kitapları, İngilizce tıp kitapları, english medical books, ankara nobel tıp, izmir nobel tıp, krc başkent tıp, alisverisegel.com, yayinevinden.com, izmirnobel.com, krcbaskent.com, ankaranobel.com, nobeltipkitaplari.com, istanbulnobel.com, İstanbul Nobel Tıp Kitapları