Harriet Lane El Kitabı

Harriet Lane El Kitabı

Günümüzde pek çok dile çevrilmiş olan bu el kitabı çocuk hekimlerine güncel ve kapsamlı çocuk bakımı konusunda yardım sağlamak amacı ile kolay kullanılacak bir kaynak olmaya devam etmaktedir. Bugün, Harriet Lane El Kitabı güncellenmeye devam edilerek, stajer hekimler için stajer hekimler tarafından revize edilmiştir. 

Harriett Lane El Kitabı'nın yirmi birinci baskısındaki güncellenmiş kılavuzlar, pratik parametreler ve kaynakların eklenmesine ek olarak diğer bazı önemli gelişmeleri sizlerle paylaşmak isteriz.

Girişimler Bölümü

Adölesan Sağlığı

Dermatoloji

Sıvı ve Elektrolitler

Genetik

İlave Formüller

Çocuk sağlığı ve hastalıkları alanındaki stajer hekimler dahil olmak üzere çalışanlar için tasarlanan Harriett Lane El Kitabı bu yılın kıdemli asistanlarının olağanüstü çabası ile son haline getirilmiştir.

Kitap Detay Bilgileri
ISBN 9786057578013
Basım Yılı 2019
Baskı sayısı 21
Sayfa Sayısı 1272
Kitap Dili Türkçe
Yazar Editör Lauren Kahl MD (Author), Helen K Hughes MD MPH
Çeviri Prof. Dr. Merih Çetinkaya
Ebat (cm) 11 *4,5 * 18,5 karton kapak renkli
Yayınevi Ankara Nobel Tıp Kitabevi

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 255,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Harriet Lane El Kitabı, Ankara Nobel Tıp Kitabevi, 9786057578013, Prof. Dr. Merih Çetinkaya, Lauren Kahl, Helen K Hughes, Harriet Lane, pediatri, çocuk sağlığı, çocuk hastalıkları, Sağlık kitapları, sağlık, tıp, tıp kitapları, İngilizce tıp kitapları, english medical books, ankara nobel tıp, izmir nobel tıp, krc başkent tıp, alisverisegel.com, yayinevinden.com, izmirnobel.com, krcbaskent.com, ankaranobel.com, nobeltipkitaplari.com, istanbulnobel.com, İstanbul Nobel Tıp Kitapları