Kanıta Dayalı Gebelik ve Doğum Yönetimi

Kanıta Dayalı Gebelik ve Doğum Yönetimi

Bu kaynağın “Yol Gösterme Ve Kadirşinaslık” “Deniz Feneri - Limanı Görme Ve El Sallama” hikayesini anımsatması bakımından benim için olduğu kadar yazarlar olarak ikimiz içinde çok anlamlı olduğunu düşünüyorum.

Büyük bir gayret ve çabayla birbirimizi motive ederek hatta zorlayarak, kadın sağlığı alanında farklı ve son yıllardaki gelişmeleri yansıtan güncel kanıt temelli bilgilerle eksikliğin doldurması, kadın sağlığı ve doğum alanında çalışan hemşire ve ebelerin uygulamalarına rehberlik etmesi amacıyla bu eseri oluşturmaya çalıştık.

Bu eserin oluşmasında yorulmak bilmeyen enerjisi ile yoğun çaba ve zaman harcayan ZÜMRÜT BİLGİN‘e ve basınında bizleri destekleyen Ankara Nobel Tıp Yayınevleri  ve tüm emeği geçenlere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum..

Kadın sağlığı ve doğum alanında çalışan tüm meslektaşlarımıza, lisans ve lisansüstü hemşirelik ve ebelik öğrencilerimize aralı olması dileklerimle…

                                                                        Prof.  Dr. Hediye Arslan Özkan 


Kitap Detay Bilgileri
ISBN 9786059215978
Basım Yılı 2019
Baskı sayısı 1
Sayfa Sayısı 406
Kitap Dili Türkçe
Yazar Editör Prof. Dr. Hediye Arslan Özkan Dr.Öğr.Üyesi.Zümrüt Bilgin
Ebat (cm) 16*24 karton kapak renkli
Yayınevi Ankara Nobel Tıp Kitabevi

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 59,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Kanıta Dayalı Gebelik Ve Doğum Yönetimi, Ankara Nobel Tıp Kitabevi, 9786059215978, Prof. Dr. Hediye Arslan Özkan, Dr.Öğr.Üyesi.Zümrüt Bilgin, Kanıta Dayalı Gebelik, Doğum Yönetimi, kadın hastalıkları ve doğum bilgisi, kadın hastalıkları, doğum bilgisi, jinekoloji, Sağlık kitapları, sağlık, tıp, tıp kitapları, İngilizce tıp kitapları, english medical books, ankara nobel tıp, izmir nobel tıp, krc başkent tıp, alisverisegel.com, yayinevinden.com, izmirnobel.com, krcbaskent.com, ankaranobel.com, nobeltipkitaplari.com, istanbulnobel.com, İstanbul Nobel Tıp Kitapları