Anestezi Eğitiminin Anahtarı

Anestezi Eğitiminin Anahtarı

Anestezi Eğitiminin Anahtarı, özellikle anestezi önlisans eğitiminde anlaşılır kaynak ihtiyacını karşılamak üzere hazırlanmış etkin bir temel edinme kılavuzudur. Ezber mantığından uzak, öğrenmeyi destekleyen anlatım dili sayesinde; okuyucu, tüm geniş kaynaklardan daha iyi yararlanabilme yetkinliği kazanacaktır. Anestezi öğrencileri, teknikerleri ve hatta yeni dönem anestezi asistanları için, alanında en iddialı kitaptır.

“Anestezi Eğitiminin Anahtarı” ismini verdiğim bu kitabı yazmak, benim için bilginin sınırlarının çizilemeyeceği bir ortamda büyük bir cesaretti. İnsanın kendisine ve hayata katmasının, kalıcı bir şeyler bırakmasının kıymetine sonsuz düzeyde inanırım. 

Bu kitap, anestezi eğitiminin başlangıcında temel kavramların kolayca anlaşılmasını hedeflemektedir. Tamamı, bu süreci bizzat yaşamış bir anestezi teknikeri tarafından kaleme alınmış; yıllarca gerek klinik, gerek akademik ortamda verilen eğitim deneyimiyle birlikte amacına uygun hale getirilmeye çalışılmıştır. Yine de tüm çabalara rağmen, gözden kaçmış olabilecek hataların hoşgörü ile karşılanmasını temenni ediyorum. Dilerim yaşamlara dokunan ve anestezi teknikerlerinin kendilerine daha özgüvenli hissetmelerinin sağlayan bir kitap olur 

                                                                        Ahmet Emre Azaklı


Kitap Detay Bilgileri
ISBN 9786057578228
Basım Yılı 2019
Baskı sayısı 1
Sayfa Sayısı 448
Kitap Dili Türkçe
Yazar Editör Ahmet Emre Azaklı
Ebat (cm) 16*24 karton kapak 1. hamur renkli
Yayınevi Ankara Nobel Tıp Kitabevi

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 60,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Anestezi Eğitiminin Anahtarı, Ahmet Emre Azaklı, Anestezi, Anestezi Eğitimi, anesteziyoloji, anestezi kitapları, acil kitapları, acil tıp, Sağlık kitapları, sağlık, tıp, tıp kitapları, İngilizce tıp kitapları