Çağdaş Klinik Etik: 21. Yüzyılda Olgu Örnekleriyle

Yeni Çağdaş Klinik Etik: 21. Yüzyılda Olgu Örnekleriyle

Çağdaş Klinik Etik kitabı, titiz ve dikkatli bir emek sonucunda hazırlanmış olan ve uzun yılların araştırma ve verilerini kapsayan bir araştırma ve etüt eseridir.

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi, İstinye Üniversitesi Tıp Fakültesi, Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi, Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi, Biruni Üniversitesi Tıp Fakültesi, Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi, Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi değerli öğretim üyelerinin klinik etikle ilgili kendi branşlarının etiğine ait yazılarının bulunduğu bu eser, 21.yüzyılda modern anlamda yazılmış bu konudaki tek kitaptır.

Kitapta klinik dalların etik ve deontolojik sorunları gözden geçirilmeğe çalışılmıştır.

Kitap Detay Bilgileri
ISBN 9786053354529
Basım Yılı 4 - 2019
Baskı sayısı 1
Sayfa Sayısı 576
Kitap Dili Türkçe
Yazar Editör Prof. Dr. Ayşegül Demirhan Erdemir , Doç. Dr. Gülbüz Sezgin , Prof. Dr. Öztan Usmanbaş , Prof. Dr. Ömür Şaylıgil

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 75,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: klinik, etik, tıp, deontolojik, tıbbi etik,